top of page

Співзасновник Greencubator, глава комітету з енергетики UVCA, ведучий конференції TEDxKyiv.

Роман підтримує «зелені» стартапи і розвиває екосистеми для енергетичного підприємництва в Україні з 2009 року. Він створений на teslacamp та конкурси Hack4Energy, проводить в Україні міжнародні конкурси чистих технологій. 
З січня 2017 Роман-лідер команди проекту "інноваційні ваучери" клімату ЄБРР керованих Greencubator. 
У 2016 році він поставив «є життя» - документальний фільм про Чорнобильське майбутнє, і «енергія героїв» відео серії. Він також публікує українське видання «книга StartupCity» за StartupAmsterdam. Роман є запрошеним викладачем у Львівській бізнес-школі та КСЕ, орієнтуючись на бізнес-моделі інновації для "зеленої" економіки. Отримав ступінь магістра міжнародної інформації Інституту міжнародних відносин (Київ, 1998), випускник Інституту Аспен (програма для виконавчого керівництва, 2006).
Тема виступу: «Трішки про стартапи, оселедці і блокчейн».

Роман Зінченко

  • Facebook Social Icon

Справжній гуру соціального підприємництва в Україні стане спікером на конференції TEDxMariupol

Артем Корнецький - PhD. Засновник курсу з соціального підприємництва на ресурсі «Prometheus».Співзасновник School of ME. Доцент УКУ. Запрошений викладач НаУКМА. Дослідник по Програмі ім. Фулбрайта (DePaul University).

Тема виступу: «Чому підприємство має стати соціальним»

Артем Корнецький

  • Facebook Social Icon

Київський поет, музикант, управлінець, громадський діяч, засновник гурту Nesprosta, співзасновник івент – агенції “42” та співзасновник Фундації соціальних інновацій “З країни в Україну”.
Рідне та одне з найулюбленіших міст – Київ. Завдяки своїй діяльності дуже багато подорожує містами України, саме тому список улюблених міст з часом збільшився до 100 містечок, і Маріуполь входить в п’ятірку. На рахунку Дениса десятки стартапів у різних напрямках - від культури до бізнесу і освіти. Серед них - Творче Об’єднання «Вертикаль», близько 40 фестивалів на сході країни, найбільший освітній командний проект, за часів незалежності “Відкривай Україну”, проекти «Музика Гідності», «Ідентифікація».
Паралельно Денис організовує разом з івент-агенцією “42” найкращий фестиваль України “Альфа Джаз Фест”, стає частиною команди Євробачення 2017 та навчає, як тренер, івент менеджерів у Лабораторії 42.

Тема виступу: «Молодь зі Сходу змінить Україну».

Денис Блощинський

  • Facebook Social Icon

Ветеран АТО, підприємець, мандрівник. Це чоловік, який через військовий конфлікт на Сході втратив усе, і не дивлячись на це, спільно зі своїми партнерами зумів розпочати бізнес, відкривши кафе в прифронтовому місті. Після здійснив свою мрію об'їхавши 11 країн Європи автостопом.

Тема виступу: «Шлях до мрії крізь воєнний конфлікт».

Василь Коваленко

  • Facebook Social Icon

Український журналіст. Головний редактор сайту «Новости Донбасса». У квітні 2014 року увійшов до списку «100 героїв інформації», вперше опублікованого організацією «Репортери без кордонів». У жовтні 2014 року Олексію Мацуці присуджено міжнародну премію International Press Freedom Awardорганізацією «Канадські журналісти за свободу висловлювань» (англ. Canadian Journalists for Free Expression).

Тема виступу: «Свобода висловлювань».

Олексій Мацука

  • Facebook Social Icon

Учениця маріупольського технічного ліцею Катерина Малкіна стала срібним призером  Всесвітньої олімпіади з екології в Нідерландах, представивши свій науковий проект, що розв'язує проблему утилізації поліетилену та збереження природних ресурсів. Школярка запропонувала переробляти пластикові відходи за допомогою личинок жуків. Серед двохсот учасників з півсотні країн світу саме ідея 14-річної українки привернула увагу вчених.  А ось на Батьківщині, на жаль, метод органічної утилізації відходів маріупольської школярки нікого не зацікавив, тому дівчинка разом зі своїм науковим керівником співпрацюватиме з іноземними інвесторами.

Тема виступу: «Наука не має певного віку чи місця».

Катерина Малкіна

  • Facebook Social Icon

Журналіст і координатор "Центру громадського контролю" Дій-Краматорськ ". Як журналіст спеціалізується на антикорупційних розслідуваннях і висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування. Як координат центру впевнений, що громадськість повинна не просто контролювати і критикувати владу, але і пропонувати конкретні варіанти вирішення проблеми, а часом і брати на себе відповідальність.

Тема виступу: «Мрій глобально, дій локально».

Андрій Романенко

  • Facebook Social Icon

Переможець акселератора від Vofafone, co-owner сервісу підвезення пасажирів по шляху Ride Now. Засновник юридичного сервісу допомоги авіапасажирам MyAviaHelp.com

Тема виступу: «Sharing Economy».

Клюс Аскольд

  • Facebook Social Icon

Переселенець, підприємець, засновник кафе "Lekontina шоколадна майстерня".

Це чоловік, який через військовий конфлікт на Сході втратив усе, але не чекає від життя другого шансу а створює нові можливості сам.  

Тема виступу: «Успіх через подолання труднощів».

Дмитро Леконцев

  • Facebook Social Icon

Спеціальний гість конференції TEDxMariupol Mike Staresinic

Лідер міжнародних програм з розвитку у надскладних ситуаціях. Майк допомагає людям та організаціям по всій земній кулі, які виграли Нобелівську премію миру, Державного департаменту «Жінки мужності» і це не повний список.

Досвід роботи Майка в 45 країнах з 35 відомими міжнародними організаціями, президентами, міністрами і мерами, громадянами та коаліціями, персоналом та порадами для некомерційних організацій і підприємств.

Майк виграв три світових контракти в якості технічного керівника. Технічний лідер з розвитку бізнесу на $ 600 млн. у ставках Gov в США, включаючи найбільшу заявку від USAID.

  • Facebook Social Icon
bottom of page